LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

E fundit!

x

Dy gra masakrojnë njëra-tjetrën/ Policisë së Pogradecit, nuk i shpëton asnjë krim

2 Gusht 2022, 12:17, Kronika CNA

Dy gra masakrojnë njëra-tjetrën/ Policisë së

Dy gra në Pogradec kanë masakruar njëra-tjetrën duke u përleshur.

Policia thotë se janë rrahur dhe se për to kanë nisur hetimet në gjendje të lirë.

Njëra 35 dhe tjetra 32 vjeçe, pasi janë rrahur do të japin llogari për veprën penale “Dëmtime të tjera me dashje”.

Kjo vjen si pasojë e punës së “suksesshme” të Policisë së Pogradecit, e cila herë pas here shkëlqen.

“Gjithashtu po nga këto struktura (e policisë) u referuan materialet në Prokurori dhe filloi procedimi penal në gjendje të lirë për shtetaset A. B., 35 vjeçe dhe M. L., 32 vjeçe, banuese në Pogradec, për veprën penale “Dëmtime të tjera me dashje”, pasi në lagjen nr. 3, Pogradec, janë konfliktuar e goditur fizikisht me njëra-tjetrën”, thuhet në njoftimin e Policisë./CNA.al

Lajmet e fundit nga