LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

E fundit!

x

Përgjaket plazhi/ Humb jetën fëmija që u godit nga skafi

2 Gusht 2022, 14:28, Kronika CNA

Përgjaket plazhi/ Humb jetën fëmija që u godit nga skafi

Një fëmijë 5 vjeç ka humbur jetën në plazhin e Potamit në Himarë.

Ai është goditur nga një skaf dhe për shkak të plagëve të marra nuk ka mundur të mbijetojë rrugës për në spital.

Ky është rasti i tretë që ndodh brenda një muaji.

Lajmet e fundit nga