LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Zyrtari i lartë i Policisë përgjaku plazhin/ Shefi i komisariatit, manovra me skaf

2 Gusht 2022, 15:10, Kronika CNA
Zyrtari i lartë i Policisë përgjaku plazhin/ Shefi i
Foto ilustruese

Pas marrjes dijeni të ngjarjes së rëndë të ndodhur në plazhin e Potamit, ku shtetasi Arjan Tase, me gradën Komisar dhe me detyrë Shef i Seksionit të Policimit në Komunitet në Komisariatin e Policisë Elbasan, ka goditur për vdekje një fëmijë 5 vjeç, ndërsa drejtonte një mjet lundrues, Agjencia e Mbikëqyrjes Policore nën drejtimin e Prokurorisë së Rrethit Gjyqësor Vlorë ka ngritur menjëherë një grup të posaçëm hetimor për hetimin dhe zbardhjen e plotë të kësaj ngjarje.

Aktualisht, shtetasi Arjan Tase ndodhet i shoqëruar në Komisariatin e Policisë Himarë./ CNA.al

 

 

Lajmet e fundit nga