LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Plas keq sherri në Pogradec/ Plagoset me thikë një person

4 Gusht 2022, 14:31, Kronika CNA

Plas keq sherri në Pogradec/ Plagoset me thikë një person

Shtetasi me inicialet B.V., 20 vjeç, ka rënë në pranga pasi pas një konflikti për motive të dobëta ka plagosur me thikë shtetasin K.C., 24 vjeç.

Ngjarja ka ndodhur në lagjen numër 3 në Pogradec.

“Gjithashtu në vijim të informacionit paraprak të datës 03.08.2022, që bën fjalë për një konflikt midis dy shtetasve, në lagjen nr. 3, Pogradec, ju informojmë se specialistët për Hetimin e Krimeve në Komisariatin e Policisë Pogradec bënë arrestimin në flagrancë të shtetasit B. V., 20 vjeç, banues në fshatin Vërdovë, Pogradec, për veprën penale 'Plagosja e rëndë me dashje'. Ky shtetas është konfliktuar për motive të dobëta dhe ka goditur me thikë shtetasin K. C., 24 vjeç, banues në Pogradec, i cili aktualisht ndodhet nën kujdesin intensiv të mjekëve”, njofton policia./ CNA.al

Lajmet e fundit nga