LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

E fundit!

x

Sherr mes të rinjëve në Korçë/ Plagoset me thikë 17-vjeçari

4 Gusht 2022, 21:47, Kronika CNA
 
Sherr mes të rinjëve në Korçë/ Plagoset me thikë
Foto ilustruese

Një 17-vjeçar ka shkuar i plagosur me mjet prerës mbrëmjen e sotme në spitalin e Korçës.

Mësohet se i riu është plagosur gjatë një konflikti fizik.

“Më datë 04.08.2022, rreth orës 21:10, në Spitalin e Korçës, ka shkuar për mjekim një 17-vjeçar, banues në Korçë, që dyshohet të jetë dëmtuar me mjet prerës, në qytetin e Korçës, gjatë një konflikti fizik, i cili aktualisht ndodhet nën kujdesin e mjekëve.

Grupi hetimor po punon për identifikimin dhe kapjen e autorit dhe sqarimin e rrethanave të ngjarjes.”, njofton policia./CNA.al

Lajmet e fundit nga