LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Aksident në aksin Fier-Levan/ Kamioni përfundon përmbys në rrugë

26 Shtator 2023, 08:55, Kronika CNA
Aksident në aksin Fier-Levan/ Kamioni përfundon përmbys në
Foto ilustruese

Një aksident ka ndodhur në orët e para të mëngesit të sotëm në aksin e vjetër të rrugës Fier-Levan.

Mjeti i tonazhit të rëndë ka përfunduar përmbys në rrugë.

Sipas asaj që raportohet dyshohet se aksidenti ka ndodhur për shkak të lagështirës.

Në vendngjarje ka shkuar menjëhere policia dhe grupi hetimor për të zbardhur shkaqet, ndërsa fatmirësisht nuk raportohet për viktima./ CNA

Lajmet e fundit nga