LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

U filmua si Safet Gjici duke kryer marrëdhënie në zyrë, me 2 gra/ Kryebashkiaku italian: Hakmarrje politike!

23 Shtator 2023, 21:57, Kosova & Bota CNA

U filmua si Safet Gjici duke kryer marrëdhënie në zyrë, me 2

Një rast i ngjashëm me skandalin e ndodhur në Bashkinë e Kukësit, me Safet Gjicin ka ndodhur në Itali.

Kësaj here kryebashkiaku i Santa Marinella, 77 vjeç dhe babai i këshilltares rajonale të Italisë Viva Marietta Tidei u filmua teksa kryente marrëdhënie seksuale në zyrën e tij.

Pietro Tidei është kapur duke kryer marrëdhënie seksuale në zyrë. 

Tidei menjëherë pasi është vendosur në dijeni të filmimit ka shprehur ankesën se filmimi ka qenë i stisur për ta shantazhuar.

Media prestigjioze italiane LaRepublica shkruan se Historia u zbulua nga gazeta La Verità.

Tidei është parë duke kryer veprime intime me dy gra në zyrën e tij.

 Njëra prej tyre sipas mediave italiane mendohet të jetë një përfaqësuese e njohur e një prej ministrive italiane.

Imazhet u bënë publike pas përhapjes së tyre në chat në rrjetet sociale. Nga ana tjetër kryebashkiaku ka reaguar duke thënë se:

“Kam 53 vite që merrem me politikë. Nuk jam i gatshëm të pranoj asnjë ndërhyrje në sferën time private. Kam denoncuar këtë akt si shantazh dhe si tentative për të më korruptuar politikisht.”

Sipas asaj që raportohet në media disa magjistratë kanë vendosur kamera në zyrën e tij për një rast të dyshuar korrupsioni dhe mbylljen e hetimeve janë parë dhe videot në fjalë./ CNA

Lajmet e fundit nga