LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

VIDEO-“Çfarë lypët te Safet Gjici”/ Alma K. humbet kontrollin, sulmon gazetarët

31 Gusht 2023, 12:25, Aktualitet CNA

VIDEO-“Çfarë lypët te Safet Gjici”/ Alma K. humbet

Alma K., pas daljes nga GJKKO, ku është shtyrë vendimi për kërkesën e saj për zbutje të masës së sigurisë, është kapur me gazetarët dhe nuk ka ngurruar t’i quajë atë “lypës”.

Por gazetarët ia kanë kthyer me të njëjtën monedhë duke e pyetur se çfarë lypi ajo në zyrën e Safet Gjicit, duke i përmendur dhe tenderin e qenve.

Biseda e Alma K. me gazetarët ishte e shkurtër, por plot sulm dhe replika.

Replikat me gazetarët

Alma Kaçi: Si ata lypësit te semafori dhe ju lypni informacione te SPAK-u. Lëreni atë, por i keqinterpretoni lajmet.

Gazetari: Çfarë lypët te Safet Gjici?

Alma Kaçi: Çfarë lypa? Atë që lypni ju këtu!

Gazetari: Tender? I keni rehabilituar qentë e rrugës?

Alma Kaçi: Edison, ciao!

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by CNA.al (@cna.lajme)

Lajmet e fundit nga