LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Horoskopi, e hënë, 25 mars 2024/ Ja çfarë kanë parashikuar yjet për ju

24 Mars 2024, 23:03, Horoskopi CNA

Horoskopi, e hënë, 25 mars 2024/ Ja çfarë kanë

Dashi

Nesër fillon një javë me fat për ju. Një nga më me fat të këtij viti. Në fakt, do të keni hënën në krah, e cila do t'ju sjellë shumë mundësi që duhen shfrytëzuar sa më shumë.

Demi

Do të jeni pak nervoz për shkak të Marsit që do t'ju vërë në provë. Por të jeni të sigurt, Afërdita do ju bëjë të kaloni një fundjavë të këndshme, sidomos nëse jeni beqarë.

Binjakët

Gjatë orëve të ardhshme do të ndiheni ende pak të lodhur dhe ndikimet e Venusit dhe Marsit sigurisht që nuk do t'ju ndihmojnë. Kështu që duhet të bëni pak durim.

Gaforrja

Dashuria, falë Hënës dhe Venusit, do të jetë shumë pozitive për ju. Veçanërisht nga e hëna në të mërkurë. Duhet pasur kujdes nga diskutimet, mundohuni të qëndroni të qetë.

Luani

Ju presin revolucione të mëdha në fusha të ndryshme të jetës suaj. Do ketë debate për të zgjidhur si në punë ashtu edhe me partnerin. Mundohuni të qëndroni të qetë.

Virgjëresha

Afërdita do të vazhdojë t'ju vërë në provë gjatë orëve në vijim dhe do të krijojë disa probleme për marrëdhënien tuaj. Jini të durueshëm dhe kërkoni dialog me partnerin tuaj.

Peshorja

Kushtojini vëmendje të veçantë të martës, të mërkurës dhe të enjtes... Hëna do të jetë armiqësore ndaj jush. Duhet të tregoni të durueshëm dhe të guximshëm.

Akrepi

Më në fund do të prekeni nga një kalim i këndshëm i Venusit, i cili do t'ju dhurojë disa ditë të bukura, veçanërisht gjatë fundjavës.

Shigjetari

Jini të kujdesshëm dhe të durueshëm gjatë së hënës. Kini kujdes për çështjet e pazgjidhur. Mundohuni të qëndroni të qetë dhe të ftohtë.

Bricjapi

Dashuria do të vazhdojë të jetë vërtet fantastike gjatë orëve të ardhshme. Për sa i përket punës, yjet do ju ndihmojnë të zgjidhni disa çështje të pazgjidhura.

Ujori

Gjërat do të jenë shumë të mira për ju. Mund të prisni disa surpriza të këndshme që do t'i shijoni në maksimum.

Peshqit

Mund të keni disa takime të këndshme gjatë javës. Jini të hapur me të tjerët. Beqarët duhet të mundohen të shikojnë përreth me një zemër të hapur./ CNA

Lajmet e fundit nga