LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

E fundit!

x

Horoskopi i ditës, e shtunë, 9 Mars 2024/ Çfarë kanë parashikuar yjet për ju

8 Mars 2024, 23:02, Horoskopi CNA

Horoskopi i ditës, e shtunë, 9 Mars 2024/ Çfarë kanë

Dashi  

Më në fund ka ardhur një moment rikuperimi në dashuri edhe nëse tensionet nuk kanë kaluar plotësisht. Në punë keni disa probleme për t'u përballur kështu që tregoni gjithë durimin tuaj.

Demi 

Ju keni yjet në krah ndaj lëreni veten të dashuroheni dhe filloni të bëni plane për të ardhmen. Në nivel pune, ka mundësi për të bërë më shumë dhe gjithashtu për të marrë më shumë kënaqësi.

Binjakët 

Do zgjoheni me këmbën e djathtë dhe më në fund do arrini të keni një pozitivitet të këndshëm në dashuri por edhe në punë. Thjesht kushtojini vëmendje disa kundërshtive të Saturnit në nivel profesional.

Gaforrja 

Dita nis me një rikuperim të këndshëm në dashuri dhe nëse jeni beqarë, favorizohen takime të reja. Në planin profesional, duhet ende shumë përkushtim, por është më mirë të mos stresoheni shumë.

Luani 

Prisni disa pengesa në nivelin sentimental. Kini kujdes edhe në punë ku konfliktet me kolegët mund të krijojnë shqetësime.

Virgjëresha 

Do jetë ditë e bukur ku mund të përjetoni emocionet në maksimum dhe nëse jeni beqar provoni të dilni dhe të takoni njerëz. Kënaqësia më në fund arrin në punë.

Peshorja 

Dashuria fillon të fluturojë ndaj prisni të përjetoni momente të mira me partnerin tuaj. Në punë gjithçka shkon mirë por kujdes me shpenzimet e tepërta.

Akrepi 

Në dashuri vjen një moment i vogël shqetësimi, veçanërisht nëse sapo keni nisur një lidhje e cila, nuk po ngrihet. Në punë angazhimet janë gjithmonë të mëdha, por edhe fitimet.

Shigjetari 

Kushtojini vëmendje kësaj dite që ju sheh pak poshtë në humor, sidomos për shkak të problemeve të dashurisë. Keni shumë gjëra për të bërë në punë por do të arrini të arrini gjithçka.

Bricjapi 

Në këtë ditë ndiheni më të relaksuar dhe gati për ta lënë veten të lirë të dashuroheni. Kjo është një periudhë e bukur për marrëdhëniet dhe në punë, kushtojini vëmendje zgjedhjeve dhe gjithashtu parave.

Ujori 

Në dashuri ju pret një ditë plot ulje-ngritje. Ju presin diskutime të mundshme me partnerin dhe në punë është më mirë të veproni me qetësi dhe diplomatike dhe jo instinktivisht.

Peshqit 

Kjo ditë fillon me një hënë të keqe ndaj bëni kujdes. Do keni debate të mundshme në çift dhe në punë mund të ketë gabime./ CNA

Lajmet e fundit nga