LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Horoskopi i ditës, e premte, 8 Mars 2024/ Surprizat në punë dhe në dashuri

7 Mars 2024, 22:53, Horoskopi CNA

Horoskopi i ditës, e premte, 8 Mars 2024/ Surprizat në punë dhe

Dashi

Ky 8 Mars është një ditë ideale për të adresuar biseda të rëndësishme dashurie dhe për të sqaruar se çfarë nuk funksionon në çift. Në punë, bëni kujdes nga disa sulme të vogla ankthi.

Demi

Dita do të nisë pak me lëvizje të ngadalta por mos u shqetësoni sepse pasdite do të kthehen energjitë e mira. Në dashuri është më mirë të shmangni përplasjet me partnerin dhe në punë lëreni veten të habiteni nga gjëra të reja.

Binjakët

Në dashuri po vjen koha për të shprehur ndjenjat pa frikë. Lëreni veten pak më shumë të lirë dhe kini kujdes në punë sepse shpërqendrimi mund t'ju mashtrojë.

Gaforrja

Është dita e duhur për të përballuar biseda të vështira me partnerin dhe në punë ka ardhur koha të rishikoni marrëveshjet e bëra.

Luani

Është më mirë të mos nervozoheni dhe nëse dikush ju zemëron, reagoni diplomatikisht. Në punë ka disa vonesa dhe madje disa ndryshime të papritura por ato do të duhet të përballen me forcë dhe durim.

Virgjëresha

Kjo ditë ngre disa polemika në dashuri, por asgjë shumë serioze. Në punë është më mirë t'i përballoni problemet me qetësi.

Peshorja

Në dashuri ka ardhur koha të përjetoni emocionet pa frikë. Shijojeni këtë moment me fat dhe do të merrni kënaqësi të madhe në punë.

Akrepi

Në dashuri ka disa gjëra për të sqaruar kështu që është më mirë ta bëni tani. Për sa i përket punës bëni pak durim sepse duhet të presim edhe pak lajmet.

Shigjetari

Me hënën në shenjën tuaj, ndjenjat do të favorizohen, ndaj gjeni kohë për të shijuar emocionet që vetëm dashuria mund të japë. Ka ardhur koha për ndryshime në punë.

Bricjapi

Në këtë ditë, falë favorit të yjeve, do të merrni konfirmime të bukura dashurie. Në punë duhet të kuptoni ende se çfarë dëshironi edhe nëse pak nga pak filloni të keni ide pak më të qarta.

Ujori

Tregohuni të kujdesshëm sepse sot do ju sulmojnë disa dyshime për dashurinë. Në punë mundohuni të kuptoni nëse jeni në vendin e duhur apo dëshironi të ndryshoni diçka.

Peshqit

Një ditë paksa nervoze po vjen, kushtojini vëmendje mbi të gjitha marrëdhënies me partnerin. Në punë keni filluar të ndiheni pak të lodhur, për fajin e një hëne të djallëzuar. / CNA

Lajmet e fundit nga