LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Horoskopi, e martë, 12 mars 2024/ Çfarë kanë parashikuar yjet për ju

11 Mars 2024, 22:59, Horoskopi CNA

Horoskopi, e martë, 12 mars 2024/ Çfarë kanë parashikuar

Dashi

Ju pritet një ditë disi e qetë, përfitoni nga ajo për të gjetur ekuilibrin e brendshëm. Kujdes nga konfliktet e mundshme me të afërmit. Dikush mund t'ju vendosë një fole “në timon” në orët e ardhshme. Në dashuri, lini vetes hapësirë ??dhe mundësinë për të hapur sërish zemrën.

Demi

Nuk është në të vërtetë një ditë dashurie... Hëna është disonante. Më mirë ta lini të shkojë dhe të përqendroheni, në diçka tjetër. Për sa i përket punës, dëshironi të ndryshoni peizazhin dhe të provoni gjëra të reja.

Binjakët

Ditë shumë pozitive për dashurinë. Mund të ndërtoni diçka të veçantë në shoqërinë e partnerit tuaj. Ose nëse nuk e keni, mund ta gjeni. Kushtojini vëmendje ndërhyrjeve dhe ndikimeve të jashtme. Për sa i përket punës, mos u nxitoni, rrezikoni të bëni gabime. Mendoni me kujdes përpara se të veproni.

Gaforrja

Dashuria është shumë pozitive duke filluar nga data 17 e muajit, mjafton të keni edhe pak ditë durim. Nëse vini nga një periudhë e vështirë, mund të gjeni përsëri qetësinë. Për sa i përket punës, ka shqetësim sepse gjërat nuk po shkojnë ashtu siç dëshironi, duhet të gjeni strategji të reja.

Luani

Me Hënën kundër është gjithmonë më mirë të qëndroni të qetë dhe të mos zemëroheni nëse diçka nuk ju shkon ashtu siç dëshironi. Në dashuri shmangni konfliktet. Për sa i përket punës, jeni paska konfuz. Do të dëshironit një ndryshim që tani për tani nuk po vjen.

Virgjëresha

Për marrëdhëniet është një moment kompleks me pak stimulim. Kjo ju shkakton agjitacion dhe stres të fortë. Më mirë të qëndroni të qetë dhe të mos fajësoni gjithçka që shkon keq. Nga ana tjetër, Jupiteri në opozitë të bën të shohësh gjithçka të zezë, edhe përtej vështirësive reale.

Peshorja

Nesër do të ketë shenja të vogla përmirësimi në dashuri. Ato do të jenë një aluzion e asaj që ju pret në qershor, kur qielli do të marrë një formë më harmonike. Ata që së fundmi janë përballur me një krizë marrëdhëniesh do të duhet të bëjnë më të mirën për të ndërmarrë veprime efektive.

Akrepi

Një ditë pozitive në dashuri po vjen, periudha po shkon shumë më mirë edhe në miqësi. Një Hënë interesante pritet veçanërisht të dielën. Përfitoni nga kjo për të sqaruar situatat në pritje.

Shigjetari

Në dashuri ju presin ditë interesante dhe të këndshme. Hëna është ende aktive. Për sa i përket punës, keni gjetur sërish besim dhe optimizëm, është një kohë e shkëlqyer për të bërë gjëra të mëdha. Kujdes me shpenzimet, portofolin po ju qan. Mundohuni të kufizoni shpenzimet.

Bricjapi

Kjo e martë do të jetë ditë pozitive. Do të jeni në gjendje të thoni atë që mendoni me siguri dhe sinqeritet. Megjithatë, në ditët në vijim, ftesa është gjithmonë të tregoheni të kujdesshëm. Rrezikoni të debatoni me kolegët dhe eprorët. Paditë dhe çështjet ligjore janë zgjidhur.

Ujori

Në dashuri është koha për të filluar përsëri, edhe nëse do t'ju duhet ta bëni këtë me kujdes. Lërini pas keqkuptimet që lindën në fillim të muajit dhe shikoni të ardhmen me optimizëm. Për sa i përket punës, shmangni zgjedhjet e sikletshme.

Peshqit

Të dashur Peshq, Venusi është neutral. Njohjet e bëra në fillim të muajit mund të rezultojnë interesante dhe shumë shpejt të kthehen në diçka shumë të veçantë. Yje të favorshëm edhe kur bëhet fjalë për marrëveshje tregtare dhe para. Mos shpenzoni përtej mundësive tuaja. Sidomos tani.

Lajmet e fundit nga