LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

E fundit!

x

Kujdes nga këto tri shenja/ Mund të anulojnë planet në minutën e fundit

10 Mars 2024, 17:00, Horoskopi CNA

Kujdes nga këto tri shenja/ Mund të anulojnë planet në

Të gjithëve na ndodh që ndonjë mik, apo i afërmn të na anulojë planet në minutën e fundit.

Ata ndoshta i përkasin një prej tri shenjave të zodiakut, të cilat janë më të prirura të ndryshojnë të gjithë rrjedhën e gjërave të planifikuara, për arsye të ndryshme.

Bëhet fjalë për Demin, Binjakët dhe Akrepin. Ndaj, nëse do të dilni në një takim me ta, sigurohuni që të keni një plan B, për çdo rast.

Demi

Si një shenjë e Tokës nën ndikimin e Venusit, dëshiron gjithmonë të qëndrojë në shtëpi. Në ditët kur nuk është në humorin më të mirë, një Dem nuk do të ngurrojë aspak të anulojë planet, edhe kur ju jeni bërë gati të niseni për takimin tuaj. Në fakt, mos u habitni nëse ai anulon gjithçka, pa kërkuar as falje.

Binjakët

Binjakët kanë tendencë të bëjnë shumë plane, më shumë nga sa mund të përballojnë, kështu që në minutën e fundit fillojnë të bëjnë anulime njëra pas tjetrës. Ka mundësi që të mbërrini në pikën e takimit dhe t'i prisni kot, pa marrë asnjë shenjë jete nga miku Binjak, i cili mund t’ju telefonojë një javë më vonë sikur të mos kishte ndodhur asgjë.

Akrepi

Një Akrep mund ta dijë që në fillim se do ta anulojë një plan, por ju njofton në minutën e fundit. Ai nuk dëshiron që miqtë e tij të mbeten të pakënaqur ndaj u thotë "po" të gjitha ftesave dhe kur kupton se nuk do të jetë në gjendje t'u përgjigjet të gjithave, ose se nuk ka dëshirë përfundon duke ju shkruar "më falni, nuk mund ta arrij". Ai madje mund të presë për t’ju njoftuar deri në 5 minutat e fundit para takimit tuaj, në rast se mos ndryshon mendje./ CNA

Lajmet e fundit nga