LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Horoskopi, e shtunë, 24 mars 2024/ Çfarë kanë parashikuar yjet për shenjat e zodiakut

23 Mars 2024, 22:50, Horoskopi CNA

Horoskopi, e shtunë, 24 mars 2024/ Çfarë kanë parashikuar

Dashi

Prej disa orësh Hëna ka hyrë në shenjën tuaj dhe mund të ndikojë shumë në fundjavën tuaj. Këto mund të mos jenë ditët më pozitive të vitit tuaj. Me kalimin e orëve, gjërat do të shkojnë mirë.

Demi

Kjo fundjavë do t’ju bëjë më të dhënë pas njerëzve, veçanërisht në jetën sentimentale. Vendosni ndjenjat tuaja në lojë dhe do të zbuloni nëse ata përreth jush jua kthejnë vëmendjen.

Binjakët

Keni pasur shumë takime kohët e fundit. Keni hyrë në lidhje romantike ose miqësi të thjeshta. Njerëz të rinj po bëhen pjesë e jetës suaj. Mendoni me kujdes se çfarë ju bën vërtet të lumtur dhe veproni në përputhje me rrethanat.

Gaforrja

Do të jeni të shqetësuar dhe nervozë dhe kjo do t’ju sjellë shqetësime shëndetësore. Gjatë orëve të ardhshme të këtij muaji mars, përpiquni të qëndroni të qetë pasi mund të keni provokime. Mos iu përgjigjni provokimeve me nxitim.

Luani

Këtë fundjavë të marsit mund të keni disa vështirësi në komunikimin me partnerin tuaj. Fjala kyçe do të jetë mahnitja. Jepini hapësirë ??ndjenjave dhe imagjinatës suaj romantike.

Virgjëresha

Kjo është një periudhë e rëndësishme për ju, si në punë, ashtu edhe në dashuri. Është koha për t'u përfshirë plotësisht pa hezitim dhe shqetësime, së shpejti do të korrni frytet e dëshiruara. Kini guxim!

Peshorja

Gjatë orëve të ardhshme të këtij muaji mars mund të keni takime interesante në sferën sentimentale, por çuditërisht edhe në punë, të cilat mund të ndryshojnë perspektivat tuaja.

Akrepi

Në këtë periudhë të vitit nuk jeni shumë të interesuar për çështjet sentimentale. Megjithatë, beqarët mund të përjetojnë momente romatike, ndërsa të dashuruarit mund të rindezin flakën e vogël që aktualisht duket e shuar.

Shigjetari

Beqarët janë të gatshëm për një lidhje. Për çiftet, do të jetë koha për të bërë udhëtime dhe për të përjetuar eksperienca të paharrueshme.  Për ata që janë beqarë ka ardhur koha të gjejnë sërish dashurinë. Por kini kujdes, pa guxim do të jetë e vështirë të bëni një ndryshim.

Bricjapi

Ju keni një karakter të fortë dhe shumë të vendosur, kjo ju bën pikë referimi për të tjerët. Por edhe ju, siç po ndodh në këtë periudhë, duhet të pushoni. Shfrytëzojeni fundjavën për të qenë pranë njerëzve tuaj të dashur dhe atyre që ju duan.

Ujori

Marrëdhëniet romantike gjatë këtyre orëve duhet të testohen, stimulohen dhe forcohen. Fundjava është e duhura për të provuar veten me partnerin dhe për të zbuluar se çfarë mendojnë për ju të tjerët. Jepini hapësirë ??dashurisë.

Peshqit

Ju keni përjetuar një javë jo shumë të mirë, por për fat të mirë ka mbërritur fundjava, të cilën do t'ju duhet ta shfrytëzoni maksimalisht për të pushuar dhe relaksuar pak./ CNA

Lajmet e fundit nga