LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Horoskopi i ditës, e hënë, 18 Mars 2024/ Çfarë kanë rezervuar yjet për ju?

17 Mars 2024, 22:45, Horoskopi CNA

Horoskopi i ditës, e hënë, 18 Mars 2024/ Çfarë

Dashi 

Përgatituni për hyrjen e hënës në shenjë që do të sjellë pak humor të keq në jetën tuaj private. Në punë është më mirë të tregoni pak durim sepse do t'ju duhet.

Demi 

Yjet flasin për një ditë që do të testojë lidhje të reja. Në punë, si në dashuri, këshilla është të përfshiheni më shumë.

Binjakët 

Në këtë periudhë të fundit ka pasur shumë takime të reja por ndoshta nuk e keni gjetur ende shpirtin tuaj binjak. Më mirë të përpiquni të kuptoni se çfarë po kërkoni vërtet.

Gaforrja 

Bëni kujdes sepse yjet do ju shqetësojnë. Në dashuri do keni grindje të mundshme dhe në punë është më mirë të mos bini në provokimet e të tjerëve.

Luani 

Jeni pak nervoz, sidomos në dashuri ku duket e vështirë të vendosni një dialog me partnerin. Në punë do arrini shumë.

Virgjëresha 

Në këtë ditë vjen një nxitje e këndshme e pozitivitetit për t'u derdhur tërësisht në dashuri. Dashuroni pa hezitim dhe paragjykime sepse do të arrini shumë. Puna? Merrni pushim një ditë për t'u çlodhur.

Peshorja 

Në këtë ditë me hënën në shenjën tuaj do të keni mundësi të keni takime të këndshme dhe gjithashtu të merrni disa surpriza në fushën profesionale. Ndryshime të mira po vijnë në punë.

Akrepi 

Në këtë periudhë të fundit e keni lënë mënjanë dashurinë por ka ardhur koha të hapni sërish zemrën. Trajtojeni veten me disa takime romantike dhe të hënën do të mendoni për punën.

Shigjetari

Në dashuri vjen koha për të përjetuar emocione të forta. Organizoni udhëtime jashtë qytetit për pushimet tuaja të ardhshme dhe nëse jeni beqarë pranoni disa ftesa të tjera.

Bricjapi 

Ju keni një karakter shumë të vendosur dhe kjo ju bën gjithmonë një pikë referimi si në dashuri ashtu edhe në punë. Megjithatë, tani ka ardhur koha që të jeni pika referimi për veten tuaj. Mundohuni të qëndroni pranë njerëzve që doni.

Ujori

Dashuria ka filluar të rritet, por duhet angazhim për t'i bërë gjërat të shkojnë mirë dhe për të krijuar një bazë të qëndrueshme për një marrëdhënie të qëndrueshme. Në punë flasim për suksese.

Peshqit 

Kjo javë ka qenë e ngarkuar, përpiquni të rimbushni bateritë tuaja. Përdorini këto ditë për të rizbuluar pak pasion në dashuri./ CNA

Lajmet e fundit nga