LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Xhensila Myrtezaj shtatëzënë? Fotoja që po bën

2022-11-26 17:35:00, Lifestyle CNA
Xhensila Myrtezaj shtatëzënë? Fotoja që po bën
Xhensila Myrtezaj dhe Bes kallaku

Xhensila Myrtezaj dhe Bes Kallaku së fundmi kanë realizuar një set fotografik në kuadër të festave të fundvitit.

Në një ambjent të arreduar deri në detaje, që përcillte frymën e festës, çifti u shfaqën krah njëri tjetrit më të lumtur se kurrë.

Por menjëhërë pas publikimit të fotove të tyre, nisën disa dyshime për një shtatëzëni të mundshme të Xhensilës.

Në foto këngëtarja ka veshur një fustan të bardhë, teksa prapa saj qëndron Besi, e të dy kanë vënë duart në barkun e Xhensilës.

Ndjekësit menjëherë nisën të pyesnin, nëse çifti janë në pritje të një fëmije të dytë.

Kujtojmë se së fundmi Xhensila ka deklaruar zgjerimi i familjes është një ndër planet e saj, por a do jetë viti 2023 që do e gjejë familjen Kallaku me 4 anëtarë?/CNA.al

Xhensila Myrtezaj shtatëzënë? Fotoja që po bën
Foto e publikuar nga Rezarta Shkurta nga seti i çiftit
14:44 Lifestyle

Harroi Bleron dhe

Në botë njerëzit merren me dramën e ndarjes Shakira-Pi...

21:31 Lifestyle

Nata e tretë e

Ka nisur mbrëmjen e sotme nata e tretë e festivalit “Kënga...

Lajmet e fundit nga