LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Lëvizin monedhat e huaja/ Sa shiten dhe blihen sot, euro, dollari dhe paundi?

10 Korrik 2022, 08:13, Ekonomi CNA
Lëvizin monedhat e huaja/ Sa shiten dhe blihen sot, euro, dollari dhe
Foto ilustruese

Dollari blihet me 113.7 Lekë dhe shitet me 119.7 Lekë.

Euro blihet me 116.5 Lekë dhe shitet me 122.5 Lekë.

Franga zvicerane blihet me 116.2 Lekë dhe shitet me 122.2 Lekë.

Paundi britanik blihet me 138.1 Lekë dhe shitet me 144.1 Lekë.

Dollari kanadez blihet me 86.8 Lekë dhe shitet me 92.8 Lekë./CNA.al

Lëvizin monedhat e huaja/ Sa shiten dhe blihen sot, euro, dollari dhe

Lajmet e fundit nga