LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Euro sërish në rënie/ Lëvizin monedhat e tjera, këmbimi valutor, 6 korrik 2022

6 Korrik 2022, 08:09, Ekonomi CNA
Euro sërish në rënie/ Lëvizin monedhat e tjera, këmbimi
Foto ilustruese

Dollari amerikan sot blihet 114.7 Lekë dhe shitet 115.9 Lekë.

Ndërsa Euro blihet me 118.1 Lekë dhe shitet 118.9 Lekë.

Paundi Britanik blihet me 136.6 Lekë dhe shitet me 138 Lekë.

Franga zvicerane blihet me 118 Lekë dhe shitet me 119.2 Lekë.

Dollari kanadez blihet me 87.7 dhe shitet me 89.1 Lekë.

Më poshtë po sjellim tabelën me të dhënat e këmbimit valutor, për të gjitha monedhat e huaja./A.E-CNA.al

Euro sërish në rënie/ Lëvizin monedhat e tjera, këmbimi

Lajmet e fundit nga