LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Lëvizin monedhat e huaja përballë lekut/ Këmbimi valutor, 4 korrik 2022

4 Korrik 2022, 08:06, Ekonomi CNA
Lëvizin monedhat e huaja përballë lekut/ Këmbimi valutor, 4
Foto ilustruese

Dollari amerikan sot blihet 113.6 Lekë dhe shitet 114.4 Lekë.

Ndërsa Euro blihet me 118.6 Lekë dhe shitet 119.3 Lekë.

Paundi Britanik blihet me 136.6 Lekë dhe shitet me 138 Lekë.

Franga zvicerane blihet me 118 Lekë dhe shitet me 118.9 Lekë.

Dollari kanadez blihet me 87.6 dhe shitet me 89.1 Lekë.

Më poshtë po sjellim tabelën me të dhënat e këmbimit valutor, për të gjitha monedhat e huaja./CNA.al

Lëvizin monedhat e huaja përballë lekut/ Këmbimi valutor, 4

Lajmet e fundit nga