LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Monedha e eurozonës, në ditët më të vështira/ Sa shiten dhe blihen dollari, euro dhe paundi

7 Korrik 2022, 08:10, Ekonomi CNA
Monedha e eurozonës, në ditët më të vështira/ Sa
Foto ilustruese

Dollari amerikan sot blihet 115.1 Lekë dhe shitet 116.2 Lekë.

Ndërsa euro blihet me 117.8 Lekë dhe shitet 118.6 Lekë.

Paundi Britanik blihet me 136.9 Lekë dhe shitet me 138.3 Lekë.

Franga zvicerane blihet me 118 Lekë dhe shitet me 119.3 Lekë.

Dollari kanadez blihet me 87.9 dhe shitet me 89.4 Lekë.

Më poshtë po sjellim tabelën me të dhënat e këmbimit valutor, për të gjitha monedhat e huaja./A.E-CNA.al

Monedha e eurozonës, në ditët më të vështira/ Sa

Lajmet e fundit nga