LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Euro në ditët e saj më të këqija/ Këmbimi valutor, 11 korrik 2022

11 Korrik 2022, 08:11, Ekonomi CNA
Euro në ditët e saj më të këqija/ Këmbimi valutor,
Foto ilustruese

Monedha europiane dhe dollari kanë pësuar ndryshime në tregun valutor.

Dollari blihet me 115.4 dhe shitet me 116.6 lekë.

Euro blihet me 117.5 dhe shitet me 118.4 lekë.

Franga zvicerane blihet me 117.5 dhe shitet me 118.4 lekë.

Paundi britanik blihet me 137.5 dhe shitet me 139.4 lekë.

Dollari kanadez blihet me 77.8 dhe shitet me 79.1 lekë./ CNA.al

Lajmet e fundit nga