LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Një grup kriminal, plan për të ekzekutuar Gledis Nanon

22 Dhjetor 2023, 18:22, Aktualitet CNA
Një grup kriminal, plan për të ekzekutuar Gledis Nanon
Gledis Nano

Policia ka administruar një informacion se ka patur një plan për eleminimin e Gledis Nanos. Dyshohet se plani ishte bërë nga një grup kriminal, i cili u hetua nga Nano kur drejtonte Antiterrorin.

Sipas asaj që raportohet në media, Gledis Nano nuk është vënë në diejni për situatën nga policia. Policia po vijon hetimet për këtë informacion.

Hetimet nga policia janë sekrete dhe ende nuk ka informacion zyrtar./ CNA

Lajmet e fundit nga