LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Miratohet pa diskutim buxheti 2024 për Bashkinë Tiranë/ Debate të forta në mbledhje

22 Dhjetor 2023, 17:19, Aktualitet CNA

Miratohet pa diskutim buxheti 2024 për Bashkinë Tiranë/ Debate

Sot në mbledhjen e Këshillit Bashkiak është miratuar buxheti i vitit 2024 për Bashkinë Tiranë.

Gjatë mbledhjes ka patur debate të forta nga këshilltarët e opozitës me kryebashkiakun pasi buxheti është miratuar pas asnjë diskutim.

Sekretari i Përgjithshëm i PL-së, Tedi Blushi është afruar pranë Veliaj dhe ia ka tundur prangat ndërkohë që në sallë është kundërshtuar kjo mënyrë e të mirtuarit të projektbuxhetit./ CNA

Lajmet e fundit nga