LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Konstituohet Komisioni Hetimor për sistemin TIMS/ Zgjidhet sekretari

2 Prill 2024, 15:36, Aktualitet CNA

Konstituohet Komisioni Hetimor për sistemin TIMS/ Zgjidhet sekretari

Sot është konstituuar Komisioni Hetimor për rrjedhjen e të dhënave të qytetarëve shqiptarë nga sistemi TIMS.

Ky komision drejtohet nga Ervin Salianji. Gjatë mbledhjes është propozuar deputeti Xhemal Qefalia si sekretar i këtij komisioni.

Propozimi u votua unanimisht nga të gjithë anëtarët.

Nga ana tjetër Toni Gogu ka kërkuar që anëtarët dhe kryetari t’i përmbahen objektit për të cilin është mbledhur Komisioni Hetimor./ CNA

Lajmet e fundit nga