LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Shtypi i ditës, e martë, 2 prill 2024/ Njihuni me titujt kryesorë të gazetave

2 Prill 2024, 07:22, Aktualitet CNA

Shtypi i ditës, e martë, 2 prill 2024/ Njihuni me titujt kryesorë

Këtë të martë po ju njohim me disa prej titujve kryesorë të shtypit të shkruar për ditën e sotme, datë 2 prill 2024.

Gazeta "Panorama" hapet me titullin: "Anëtarësimi në NATO/ SHBA: Shqipëria më e sigurt, stabilitet dhe qëndrueshmëri".

Gazeta "Panorama Sport" hapet me titullin: "Sota: Partizani e parakalon Vlazninë, mbrojmë titullin".

Gazeta "Shqiptare" hapet me titullin kryesor: "Berisha: Kërkojmë qeveri teknike para zgjedhjeve. Meta: Të shpëtojmë kombin".

Gazeta "Telegraf" raporton në faqe të parë: "Ambasadorët që abuzuan me transportin, qiratë, faturat e hoteleve dhe mobilimet".

Gazeta "Dita" hapet me shkrimin: "15 vjetori i Shqipërisë në aleancë/ NATO dhe 3 hajdutë"./ CNA

Lajmet e fundit nga