LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Foto-Momente romantike në Vetting/ Prokurori, nuk përmbahet shkëmben puthje

2 Qershor 2022, 15:08, Aktualitet CNA

Foto-Momente romantike në Vetting/ Prokurori, nuk përmbahet

Vettingu të shkarkon, të konfirmon, apo të bën të puthësh edhe gruan.

Momente romanticiteti janë shkëputur sot në sallën e Vettingut, pas vendimit të KPK-së, për prokurorin i Krujës Florian Bonjaku.

Bonjaku kishte marrë me vete edhe partneren  dhe pas shpalljes së vendimit, nuk ka nguruar që para kamerave të dhurojë spektakël duke e puthur në buzë./CNA.al

Foto-Momente romantike në Vetting/ Prokurori, nuk përmbahet

Foto-Momente romantike në Vetting/ Prokurori, nuk përmbahet

Lajmet e fundit nga