LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

“E njoh shumë mirë trurin e Ramës”/ Pas shembjes së ndërtesës pa leje, flet Hysenbelliu

4 Dhjetor 2022, 15:28, Aktualitet CNA

“E njoh shumë mirë trurin e Ramës”/ Pas shembjes

Pas shembjes së ndërtesës 7-katëshe “Prestige Resort”, nga aksioni i IKMT-së për të prishur ndërtimet pa leje, ka reaguar për median e tij "Balkanweb", Irfan Hysenbelliu.

Në një lidhje telefonike, Hysenbelliu është shprehur se e njeh shumë mirë trurin e kryeministrit Edi Rama.

Ndër të tjera, Hysenbelliu ka thënë se ky veprim nuk e demoralizon dhe do të vazhdojë të punojë.

“E njoh shumë mirë trurin e Ramës. Kjo nuk është vetëm hakmarrje mediatike. Ky veprim mua nuk më demoralizon. Do vazhdoj të punoj këtu.

Kjo nuk ka ndodhur as në kohën e Enver Hoxhës. Të paktën çonin nja dy letra”, ka thënë Hysenbelliu./ CNA.al

Lajmet e fundit nga