LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Aksioni i IKMT-së për pastrimin e bregdetit/ Shembet ndërtesa 7-katëshe pa leje e Hysenbelliut

4 Dhjetor 2022, 15:01, Aktualitet CNA
Aksioni i IKMT-së për pastrimin e bregdetit/ Shembet ndërtesa
Foto ilustruese

IKMT ka nisur aksionin për prishjen e ndërtimeve pa leje të Irfan Hysenbelliut, të cilat kishin zaptuar bregdetin dhe hapësirën publike.

Ndërtesa 7-katëshe e "Prestige Resort" është shembur. 

Inspektorët e IKMT dhe policisë së shtetit kishin marrë të gjitha masat për perimetrin e sigurisë dhe lajmërimin e banorëve të zonës.

Aksioni i IKMT-së për pastrimin e bregdetit/ Shembet ndërtesa

Lajmet e fundit nga