LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

E fundit!

x

“Bukë, kripë dhe…”/ Kreu i demokratëve, mesazh liderëve europianë

3 Dhjetor 2022, 22:32, Aktualitet CNA
“Bukë, kripë dhe…”/ Kreu i demokratëve, mesazh
Kreu i PD-së, Sali Berisha

Në datën 6 dhjetor do të mbahen dy ngjarje paralele, samiti BE-Ballkani Perëndimor ku në Tiranë do të zbarkojnë liderët europianë dhe protesta nga opozita.

Kreu i demokratëve, Sali Berisha, u ka bërë thirrje qytetarëve të bashkohen në protestën e 6 dhjetorit, ndërsa ka dhe një mesazh për liderët europianë.

“Mirë se vini në Shqipëri. Bukë, kripë dhe…korrupsion i përzemërt i Edi Ramës”, shkruan Berisha krahas fotos së publikuar në rrjetet sociale./ CNA.al

 

“Bukë, kripë dhe…”/ Kreu i demokratëve, mesazh

Lajmet e fundit nga