LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Përplasen makinat në Hamallaj të Durrësit/ Një i plagosur

17 Mars 2022, 17:49, Kronika CNA
Përplasen makinat në Hamallaj të Durrësit/ Një i

Një aksident rrugor është regjistruar pasditen e sotme në Hamallaj të Durrësit.

Mësohet se dy makina janë përplasur me njëri-tjetrën, dhe për pasojë ka mbetur I palgosur njëri prej drejtuesve.

?Rreth orës 18:15, në fshatin Hamallaj Durrës,  një automjet me drejtues shtetasin A. P., ka përplasur një motomjet me drejtues shtetasin G. L.

Si pasojë e përplasjes është dëmtuar drejtuesi i motomjetit shtetasi G. L., i cili ndodhet nën kujdesin e mjekëve, jashtë rrezikut për jetën.

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për sqarimin e rrethanave të aksidentit?, thuhet në njoftimin e plotë të policisë./E.T-CNA.al

 

 

 

Lajmet e fundit nga