Përndiqte dhe kërcënonte një vajzë/ Arrestohet 34 vjeçari

26 Janar 2022, 09:06, Kronika CNA
Përndiqte dhe kërcënonte një vajzë/ Arrestohet 34

Një 29-vjeçare është përndjekur në mënyrë të vazhdueshme dhe ka marrë kërcënime me mesazhe në telefon, nga një 34 vjeçar.

Ngjarja ka ndodhru në Bulqizë, ku policia e qytetit pas denoncimit të vajzës është vënë në lëvizje duke arrestuar agresorin.

?Nga specialistët për Hetimin e Krimit në Komisariatin e Policisë Bulqizë, u bë arrestimi në flagrancë i shtetasit L. S., 34 vjeç, banues në Bulqizë.

Arrestimi i tij u bë pasi, ka kërcënuar e shantazhuar nëpërmjet mesazheve dhe ka përndjekur në mënyrë të vazhdueshme një 29- vjeçare?, njofton Policia./CNA.al

Lajmet e fundit nga