Gjendet një trup i pajetë në Vlorë/ Dyshimet e para të policisë

25 Janar 2022, 18:40, Kronika CNA
Gjendet një trup i pajetë në Vlorë/ Dyshimet e para të

Një person është gjetur i pajetë në qytetin e Vlorës.

Sipas njoftimit të policisë, viktima është identifikuar si shtetasi me iniciale R.P 72 vjeç.

Në trupin e pajetë të të moshuarit nuk janë gjetur shenja dhune dhe paraprakisht dyshohet që ai mund të ketë humbur jetën për shkaqe natyrale.

?Vlorë/Informacion paraprak

Më datë 25.01.2022, rreth orës 17:30, në lagjen ?Pavarsia?,  Vlorë është gjetur pa shenja jete, në banesën  e tij  shtetasi  R. P.,  72 vjeç. Nga këqyrja paraprake nuk janë konstatuar shenja dhune, paraprakisht dyshohet vdekje natyrale.

Grupi hetimor po punon për zbardhjen e plotë të ngjarjes?, njofton policia./E.K-CNA.al

Lajmet e fundit nga