Aksident në Shkodër/ 15 vjeçari merr makinën dhe përplas “Benz-in”, dy të plagosur

25 Janar 2022, 19:24, Kronika CNA
Aksident në Shkodër/ 15 vjeçari merr makinën dhe

Një tjetër aksident është regjistruar mbrëmjen e sotme në lagjen Partizani, Rrruga e Komanit, Shkodër.

Mësohet se një mjet tip Benz me drejtues shtetasin R. S., 15 vjeç ka dalë nga rruga dhe është përplasur me murin e një avullie.

Për pasojë drejtuesi i mjetit dhe pasagjeri E. S., 16 vjeç kanë mbetur të plagosur.

?Më datë 25.01.2022, rreth orës  19:30, në lagjen Partizani, Rrruga e Komanit, Shkodër, mjeti tip Benz me drejtues shtetasin R. S., 15 vjeç, banues në Dobraç, Shkodër, ka dalë nga rruga dhe është përplasur me murin e një avullie.

Sipasojë e përplasjes ka marrë dëmtime drejtuesi i mjetit R. S., dhe pasagjeri E. S., 16 vjeç, banues në Dobraç, Shkodër, të cilët ndodhen në spital nën kujdesin e mjekëve.

Grupi hetimor vijon punën për sqarimin e rrethanave të aksidentit.?/CNA.al

Lajmet e fundit nga