“Nuk lumturohem se nxorra Trixën”/ Einxhel e trishtuar pas daljes së këngëtares nga Big Brother Vip

22 Janar 2022, 14:01, Lifestyle CNA
“Nuk lumturohem se nxorra Trixën”/ Einxhel e trishtuar pas

Beatrix Ramosaj është banorja e radhës e cila është eleminuar nga shtëpia e Big Brtoher Vip. Krahas Donaldit dhe Einxhel, publiku votoi që Beatrxi të dilte nga realityshoë.

Pas daljes së këngëtares, disa prej banorëve duket se janë trishtuar, duke përfshirë këtu edhe vetë Einxhelin, e cila së fundi ka patur shumë përplasje me Donaldin.

Pas spektaklit teksa banorët e tjerë e urojnë se po vazhdon lojën dhe se disi mori ?hakun? për daljen e Dj Dagz, Einxhel është shprehur se pavarësisht të gjithave nuk është e lumtur që doli Beatrix, pasi ishte një nga personat që ajo e ka dashur.

?Për çfarë të lumturohem? Që qëndrova unë dhe nxora Trixën? Pavarësisht si shkuan gjërat unë Beatrix e kisha një nga personat më të dashur këtu brenda. Gjithsesi e dija që sido që të shkonin gjërat debatet e mia me Donaldin e di që do kishin ndikuar shumë?, tha Shkira./ CNA.al

Lajmet e fundit nga