“Më mirë këtu apo atje?”/ Graniti dhe Fifi 'çmendin' fansat

23 Dhjetor 2021, 15:37, Lifestyle CNA
“Më mirë këtu apo atje?”/ Graniti dhe Fifi

Granit Cana dhe Filloreta Raçi janë padyshim dyshja më e komentuar për shkak të raportit që patën brenda shtëpisë së Big Brother Vip.

Ata u përfolën shumë për një histori dashurie, e cila dukej se nisi në Big Brother, por përfundoi thjesht në një miqësi të mirë mes tyre.

Pas daljes nga Big Brother marrëdhënia e tyre u kris, pas kometeve të shumta rreth shëndetit të këngëtares dhe gjendjes së rënduar emocionale që kaloi kur ishte pjesë e shtëpisë së Big Brother.

Por tani duket se gjithçka po shkon shumë mirë mes tyre. Pak ditë më parë ata gëzuan me mijëra fansa të tyre të cilët mesi prisnin t?i shihnin bashkë.

Graniti dhe Fifi u shfaqën duke kërcyer dhe shumë të lumtur në shoqërinë e njëri-tjetrit.

Së fundi ata kanë plotësuar edhe dëshirën e fansave të tyre që të publikojnë një foto së bashku.

?Ça po thu a ma mir ktu a atje??, shkruan Graniti krahas fotos me Fifin. Menjëherë kanë vërshuar komentet nga fansat të cilët shkruajnë se duken shumë mirë bashkë./A.E-CNA.al

Lajmet e fundit nga