LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Foto-Sea Soul Tirana/ Një restorant që vjen nga shpirti i detit

15 Dhjetor 2021, 14:30, Kulturë CNA
Foto-Sea Soul Tirana/ Një restorant që vjen nga shpirti i detit

Sea Soul Tirana, restoranti më i mirë në Tiranë, me një menu të larmishme dhe shije të veçantë, ku prodhimet e freskëta të detit dhe verat cilësore shoqërohen me një shërbim të kualifikuar dhe ambjent të ngrohtë familjar.

Tek Sea Soul Tirana e Master Chef Tiku do të gjeni ushqim të mirë dhe shërbim të shkëlqyeshëm.

Pjata krejtësisht unike, të prezantuara mirë, me ngjyra, të shijshme dhe mbi të gjitha me çmime të arsyeshme, janë një arsye më tepër për të frekuentuar këtë restorant.

Përmes një ambjenti modern, një shërbimi cilësor e një menuje  të larmishme e tejet të shijshme me prodhime të freskëta, Sea Soul Tirana me Master Chef Tiku, ju mirëpret tek  Komuna e Parisit.

Për të rezervuar kontaktoni në numrin e telefonit  068 556 5599.

Lajmet e fundit nga