LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Panairi i Librit/ Liri Berisha prezanton “Nënë Tereza në jetën time”

18 Nëntor 2021, 12:04, Kulturë CNA

Liri Berisha, bashkëshortja e ish-kryeministrit Sali Berisha prezanton ditën e sotme, ora 17:30, librin e saj më të ri, të titulluar ?Nënë Tereza në jetën time?.

Ky botim do të prezantohet gjatë Panairit të Librit, të mbajtur në Pallatin e Kongreseve.

Vepra merr një konotacion dhe vlera të veçanta, sidomos për brezin e ri që nuk e ka njohur dhe ka pak informacione rreth figurës së shenjtores së madhe, Nënë Tereza./CNA.al

Lajmet e fundit nga