LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

FOTOT- Natyrë dhe art/ Kolonja “pushtohet” nga panelatat e piktorëve

6 Nëntor 2021, 15:02, Kulturë CNA
FOTOT- Natyrë dhe art/ Kolonja “pushtohet” nga panelatat e

Këtë fundjavë Kolonja është ?pushtuar? nga panelatat e piktorëve.

Më shumë se 40 artistë janë fotografuar duke pikturuar në zonat më të veçanta të kësaj treve, si Rehova, Borova etj.

Për më shumë ndiqni galerinë e mëposhtme./CNA.al

Lajmet e fundit nga