LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

E fundit!

x

FOTOT-Pamje për të mos u humbur/ Kolonja nën petkun e dëborës

30 Nëntor 2021, 10:10, Kulturë CNA

Kolonja prej kohësh është bërë një nga vendet me atraktive të juglindjes. Një nga vendet që me ‘mburrje’ mund të të reklamojë vlerat, njerëzit e mençur, fisnikë, qytetarët punëtorë si edhe bukuritë e jashtëzakonshme të natyrës.

Sot, Kolonja është zgjuar nën petkun e bardhë të dëborës e cila i ka shtuar akoma më shumë bukurinë dhe nxit turistë të shumtë ta vizitojnë.

Për më shumë ndiqni galerinë e mëposhtme./CNA.al

Lajmet e fundit nga