LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

“Ka akoma majtas dhe djathtas”/ Kryemadhi paralajmëron arrestime të tjera pas Kokës

14 Dhjetor 2021, 14:01, Politikë CNA

Arrestimi i ish-Ministrit Lefter Koka, ka sjellë reagime të shumta nga politika.

Së fundmi ka reaguar edhe kryetarja e LSI-së Monika Kryemadhi me anë të një postimi në rrjete sociale.

Sipas saj ka ende më shumë.

?Ka akoma dhe shumë të tjerë, majtas e djathtas.

Janë të gjithë në provë, përballë provave të pa kontestueshme?, shkruan Kryemadhi./E.S-CNA.al

 

Lajmet e fundit nga