LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Basha vijon shkarkimet/ Kush është "viktima" e radhës

14 Dhjetor 2021, 12:52, Politikë CNA

Lulzim Basha vijon me politikën e tij të përjashtimeve, shkarkimeve apo shpalljen si ?armiq?, të kujtdo që mendon ndryshe nga ai.

Pasi shpalli ?armiq? të gjitha ata që morën pjesë në Kuvendin e 11 Dhjetorit, mësohet se në selinë blu, ka ndodhur një tjetër lëvizje nga Lulzim Basha.

Sipas lapsi.al, Basha ka shkarkuar Etion Kapedanin, si administrator të PD dhe në këtë detyrë ka sjellë Albert Avdulajn.

Ky është personi që është përgjegjës për ndërrimin e braveve në PD, që u zbulua ditën e djeshme nga Belind Këlliçi dhe të rinjtë e FRPD.

Lajmet e fundit nga