LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

E fundit!

x

Situata në PD/ 5 ambasadorë në zyrën e Bashës

14 Dhjetor 2021, 09:02, Politikë CNA
Situata në PD/ 5 ambasadorë në zyrën e Bashës

Në orën 10.00, ambasadorët  e SHBA, BE-së, Gjermanisë, Francës dhe Anglisë të akreditur në vendin tonë pritet të zhvillojnë një takim me Lulzim Bashën, kryetarin e shkarkuar nga Kuvendi i 11 dhjetorit.

Ende nuk ka një njoftim zyrtar as nga Basha dhe as nga ndonjë prej ambasadave, por mediat me titra raportojnë se do të diskutohet mbi situatën e krijuar një ditë më parë në selinë e PD-së./E.S-CNA.al

Lajmet e fundit nga