LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Lidhja e dashurisë e Sarës dhe Pajtimit/ Flet blogerja: Babai im nuk donte

7 Dhjetor 2021, 20:48, Lifestyle CNA
Lidhja e dashurisë e Sarës dhe Pajtimit/ Flet blogerja: Babai im nuk

Sarah Berisha është blogerja, e cila prej javësh është bërë pjesë e shtëpisë së Big Brother Vip.

Brenda shtëpisë ajo ka krijuar një raport dashurie me Dj Pm, marrëdhënia e cila është komentuar pafund në mediat rozë.

Sonte gjatë spektaklit, Sara është shprehur se është pak e ndrydhur për shkak se nuk dëshiron që familja e saj të preket nga situatat që ndodhin brenda. Ndër të tjera ajo zbulon se babai i saj nuk ka qenë dakort për hyrjen në Big Brother Vip.

?Qëndrojmë në një marrëdhënie që shkojmë mirë me njëri-tjetrin. Mbase nuk jemi çifti tipik për tu marrë shembull që qëndrojmë me njëri-tjetrin gjithë kohën apo duke u puthur.

Kam thënë që e falenderoj Pm që ka kuptuar situatën time dhe nuk më ka vënë në siklet. Unë kam dy prindër jashtë dhe nuk dua t?i bëj të  ndihen keq.

Kur jam përzgjedhur për Big Brother babai nuk donte të isha këtu. Unë kam qenë blogere dhe nuk jam përfolur për lidhje. Babi im nuk është fanatik por e di për shumë situata mund të mërzitet. Unë mbaj përgjegjësi për veprimet e mia?, është shprehur Sara./ A.E-CNA.al

Lajmet e fundit nga