LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

E fundit!

x

“Kur dëgjon emrin e saj eksitohet”/ Debate të forta mes Ilirit dhe Einxhel

7 Dhjetor 2021, 20:24, Lifestyle CNA
“Kur dëgjon emrin e saj eksitohet”/ Debate të forta mes

Sonte gjatë spektaklit të Big Brother Vip ka patur debate mes dy banorëve Ilirit dhe Einxhelit.

Iliri është shprehur se prej një muaji e shqetëson pagjumësia dhe se Einxhel nuk di çfarë është respekti.

?Prej një muaji me shqetëson pagjmumësia, çdo natë i njëjti film. Është mbajtur kongresi i parë i Big Brother Vip.

Unë e thashë shumë qartë. Unë natën shkoj flej muhabetet i bëj ditën. Nuk e njohin çfarë është respekti?, ka thënë Iliri.

Ndërkaq pas kësaj ka reaguar Einxhel, e cila ka treguar se gjatë një bisede të Ilirit dhe Sabianit i ka bërë përshtypje shumë fjalori banal me të cilin kanë komentuar një banore.

?Unë kam dëgjuar Ilirin dhe Sabianin teksa flisnin me një fjalor banal për një vajzë të shtëpisë duke thënë se ajo kur dëgjon emrin e saj eksitohet?, tha Einxhel./ A.E-CNA.al

Lajmet e fundit nga