LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Lëvizja historike e ringritjes së PD-së/ Nishani mesazh Bashës

3 Dhjetor 2021, 09:16, Politikë CNA
Lëvizja historike e ringritjes së PD-së/ Nishani mesazh

Ish-Presidenti Bujar Nishani ka njoftuar se do të jetë e Foltores që do të mbahet sot në Devoll.

?Të dashur miq, sot pasdite në 17:00 do t?ju bashkohem demokrateve dhe demokratëve të Devollit në Lëvizjen historike të ringritjes së Partisë Demokratike.

Foltorja e Z. Berisha sot mes devollinjëve, këtyre njerëzve të mirë, punëtorë e mbi të gjitha të mënçur e të lirë?, shkruan Nishani në rrjete sociale.

Sipas Nishanit Lulzim Basha harroi se vërtetë shqiptarët të japin mbështetje, të besojnë një herë dhe dy herë, të presin e të përcjellin, por kurrë nuk i shesin interesat, moralin dhe dinjitetin e tyre për një peng të pushtetit të korruptuar të Edi Ramës.

?Të ringremë PD, për të nisur betejën e madhe me regjimin?, përfundon mesazhin, Nishani./CNA.al

Lajmet e fundit nga