LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

FOTOT-“Uragani” Berisha në Bilisht/ Lideri historik i PD merr mbështetjen e jashtëzakonshme

3 Dhjetor 2021, 16:57, Politikë CNA
FOTOT-“Uragani” Berisha në Bilisht/ Lideri historik i PD merr

Lideri historik i Partisë Demokratike, Sali Berisha, është pritur në mënyrë të jashtëzakonshme nga demokratët e Bilishtit.

Qindra njerëz janë mbledhur në Qendrën Kulturore të Bilishtit për të qenë pjesë e Foltores së Sali Berishës.

Brohorima, duartorkitje dhe shumë entuziasëm ka patur nga demokratët të cilët kanë treguar qëndrimin e tyre krah Berishës.

Kjo është foltorja e 26 e ish kryeminsitrit për një Parti Demokratike më të bashkuar më të fortë dhe më të hapur.

Në datën 11 dhjetor pritet që të mbahet Kuvendi Kombëtar i Partisë Demokratike,i thirrur nga delegatë dhe anëtarë të partisë./ CNA.al

Lajmet e fundit nga