LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

E fundit!

x

Foto- Berisha mban Foltoren në Bilisht/ Qindra demokratë zbresin në shesh

3 Dhjetor 2021, 16:10, Politikë CNA
Foto- Berisha mban Foltoren në Bilisht/ Qindra demokratë zbresin

Ish kryeministri Sali Berisha është pritur me entuziazëm  dhe brohoritje nga demokratët e Bilishtit.

Me qindra njërëz janë mbledhur para pallatit të Kulturës, ku edhe do të mbahet takimi.

Kjo është Foltorja e 26-të e Berishës.

?Berisha, Berisha?, ka qenë thirrja masive që qytetarët i kanë drejtuar ish-liderit histori./CNA.al

 

Lajmet e fundit nga