LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Foltorja zbret në Bilisht/ Këta janë demokratët që do shoqërojnë Berishën

3 Dhjetor 2021, 15:35, Politikë CNA
Foltorja zbret në Bilisht/ Këta janë demokratët që do

Ish kryeministri Sali Berisha do të mbajë Foltoren e rradhës me qytetarët e Bilishtit.

Në krah të ish liderit historik do të ketë emra të njohur të së djathtës.

CNA.al ka mësuar nga burime të sigurta se Berisha do të shoqërohet nga deputeti i PD Edmond Spaho, ish presidenti Bujar Nishani, ish-deputetet Florion Mima, Eleina Qirici, kryetari i PD Arben Miza dhe ish kryetarët e PD Artan Zaimi, Ardian Maho dhe ish kreu i bashkisë Vali Miza./CNA.al

 

 

 

Lajmet e fundit nga