LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Ngjarja makabre në Fier/ Balla apel drejtësisë

16 Nëntor 2021, 19:12, Politikë CNA
Ngjarja makabre në Fier/ Balla apel drejtësisë

Kreu i Grupit Parlamentar të Partisë Socialiste, Taulant Balla ka reaguar pas ngjarjes makabre të regjistruar ditën e sotme në Fier, ku një i mitur 8-vjeçar u rrëmbye dhe u gjet i vrarë nga fqinji i tij.

Balla shkruan se ky krim horror duhet të marrë menjëherë ndëshkim maksimal.

?Krimi horror në Fier duhet të marrë një ndëshkim maksimal dhe të menjëhershëm nga drejtësia?, shkruan Balla në rrjetin social Facebook./CNA.al

Lajmet e fundit nga