LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

E fundit!

x

Berisha mban Foltoren e rradhës/ Kush janë demokratët që e shoqërojnë në Fushë Krujë

16 Nëntor 2021, 16:22, Politikë CNA
Berisha mban Foltoren e rradhës/ Kush janë demokratët që e

Ashtu si në çdo takim, kanë qenë të shumtë demokratët që e kanë mbështetur lëvizjen e ish kryeministrit Sali Berisha për ringritjen e PD.

Sot në takimin me demokratët në Fushë Krujë, Berisha është shoqëruar nga e gjithë dega e PD në Fushë Krujë.

Burime për CNA.al bëjnë me dije se të pranishëm do të jenë Agron Loka, kryetari i PD në Fushë Krujë, Arlimd Babasi kryetar i FRPD, anëtarët e Kryesisë Blendjan Sula, Qamil Babasi, Erjon Zogu, Sabah Stafuka, Durim Caca, Gentjan Sallaku.

Po ashtu, në krah të Berishës do të jetë edhe Ermelina Shala zv.kryetare, Isa Cela sekretar i deges.

Të pranishëm janë edhe ish-sekretari i Përgjithshëm i PD, Çlirim Gjata, ish-deputetët Klevis Balliu dhe Gent Strazimiri si dhe deputeti e anëtari i Kryesisë së PD, Flamur Noka./CNA.al

 

Lajmet e fundit nga